Nieuws

Boek je tickets via de website

Met ingang van deze week is het ticketsysteem op onze website weer operationeel. Iedereen die mee wil met een rit/reis/evenement waarvoor je je moet inschrijven, kan de tickets digitaal bestellen en betalen. De Ducati Club Race neemt hierin het voortouw en binnen niet al te lange tijd zullen andere activiteiten dit voorbeeld volgen.

Vanaf deze plek bedank ik graag iedereen die hierin een rol heeft gespeeld. Het feit dat we met meerdere mensen de schouders eronder hebben gezet, bewijst maar weer eens dat er binnen onze club een grote saamhorigheid bestaat. En dat is best iets om trots op te zijn!

Mocht je nog problemen ondervinden met het wijzigen van je wachtwoord of kun je überhaupt niet inloggen, stuur dan een mailtje naar communicatie@ducati.nl en we zullen ons best doen om het zo snel mogelijk op te lossen.

Noor van Beek

Communicatie DCN

Delen:
Gezocht: De ST2: Wat vind/vond je ervan?